English

......................................................................................................................................................................

مجمع عمومی سالیانه عادی قرض الحسنه اسلامی

نوشته شده توسط : روابط عمومی
کد مطلب: 3080
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۲
نظرات: بدون دیدگاه

بسمه تعالی

تعاونوا علی البرّ و التقوی و لا تعاونوا علی الاثم و العدوان (قرآن کریم)

مجمع عمومی سالیانه عادی قرض الحسنه اسلامی طبق دعوت کتبی قبلی در ساعت شش و نیم بعد از ظهر روز دوشنبه ۹۲/۸/۲۷ در محل ساختمان قرض الحسنه، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با حضور هیأت امناء تشکیل شد.

در ابتداء آقای عباس هزاردستان از طرف هیأت مدیره خیر مقدم گفت و از حضور اعضاء تشکر و قدردانی نمود.

سپس آقای مرتضی خراسانی فعالیت های دو سال گذشته را به تفصیل گزارش کرد و به سؤالات حضار پاسخ داد.

وی شرایط جدید بانک مرکزی را به اطلاع رسانید که هیأت مدیره و هیأت امناء لازم است تحصیلات کافی و یا تجربه ی کافی برای اداره ی قرض الحسنه را داشته باشند و بخصوص تعدادی از اعضای هیأت مدیره باید کارشناسی حسابداری و بانکداری داشته باشند. لذا قرض الحسنه باید به سمتی حرکت کند تا در آینده افراد واجد شرایط وارد هیأت امناء شوند. بنابراین تقاضا می شود اگر در بین خویشاوندان، آشنایان و دوستان افراد واجد شرایطی را سراغ دارید، معرفی فرمائید تا در مجمع عمومی طبق مقررات اساسنامه، انتخاب شوند و به جمع هیأت امناء بپیوندند.

آقای ابراهیم روح الامین، بازرس قرض الحسنه، ضمن بیان آیاتی از قرآن مجید و تشویق اعضاء هیأت امناء به همکاری بیشتر با قرض الحسنه، گزارش خود را ارائه دادند و از زحمات همکاران تشکر کردند.

رئیس هیأت مدیره طی سخنان مشروحی از مسئولیت پذیری هیأت امناء صحبت کرد و گفت: امانتی که قبول کرده ایم باید درباره ی آن احساس مسئولیت کنیم، در غیر اینصورت در پیشگاه خداوند تبارک وتعالی مؤاخذه خواهیم شد.

وی باذکر آیاتی از قرآن کریم و احادیث معتبر، از اعضای هیأت مدیره خواست، که افراد واجد شرایط را جهت شرکت در هیأت امناء معرفی نمایند تا امانت به دست اهلش سپرده شود.

وی در آخرین قسمت از سخنان خود از مؤسسین قرض الحسنه نام برد و ذکر خیر کرد و از حضار خواست برای شادی روح تمام کسانی که در این مؤسسه خیریه خدمت کرده اند، از صمیم قلب درود بفرستد و سوره ی فاتحه الکتاب را قرائت نمایند.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر، هیأت امناء پیشنهاد کردند:

۱- از زحمات هیأت مدیره تشکر و قدردانی شود.

۲- فعالیت های صندوق به طور مکتوب برای اعضای هیأت امناء ارسال شود.

۳- از مؤسسین قرض الحسنه تصاویر مناسبی تهیه و در منظر همگان در محل ساختمان صندوق قرار داده شود.

۴- از تجربه ی اعضای هیأت امناء به شکل مطلوبی استفاده شود.

و مقرر گردید: جهت ادامه فعالیت های صندوق و بخصور امور بانک ها، هیأت مدیره ی فعلی به کار خود ادامه دهند و تلاش کنند در چند ماه آینده مجمع عمومی فوق العاده را تشکیل دهند تا با رأی گیری – طبق اساسنامه – اعضاء تکمیلی هیأت امناء را انتخاب نمایند .

جلسه مجمع عمومی درساعت هشت ونیم پایان پذیرفت.تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
pic1